ČOKA spolupracuje s FMK "Talent Marketingových komunikací".....více>>>

ČOKA se účastní jedinečné soutěže "Talent MK", jedná se o soutěž, kterou jednou za semestr (dvakrát ročně) pořádá Ústav marketingových komunikací Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. podrobné informace o soutěži naleznete ZDE.

S kreativním návrhem pro ČOKA vyhrál tým talentů:
David Klouda a L´udmila Vašková                        

Celkovým vítězem soutěže Talent MK s prezentací pro UNICEF se stal:
Ondřej Koláček

Talentem pro firmu Ray Service – Vinařství Jakubík je:
Petr Fojtík

Talenty pro firmu Česká spořitelna se stali
Žaneta Konečná a Roman Zámečník

Svými nápady nadchli firmu Generali tým talentů:
Jakub Zajíček a Lenka Šubová
 
VŠEM VÝHERCŮM GRATULUJEME!

Cílem soutěže "Talent MK" je spojit studenty oboru marketingové komunikace a firmy nejen Zlínského kraje. Soutěž přibližuje studentům praxi a firmám nabízí kreativní marketingová řešení.

Předvést své nadání a zapálení před klientem je pro studenty velkou výzvou a pro zástupce firem zdrojem inspirace, nové energie a v neposlední řadě i talentovaných stážistů. Soutěž Talent marketingových komunikací vytváří půdu pro navazování kontaktů a budování kratších i dlouhodobých pracovních vztahů.

Vužíjte jedinečnou příležitost neotřelých nápadů a kreativních řešení!

Přihlášky do dalšího ročníku soutěže můžete již nyní zasílat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt: Mgr. Ing. Olga Jurášková, Ph.D., ředitelka Ústavu marketingových komunikací, Fakulta multimediálních komunikací, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně.