Materiály k prodeji

Česká obuvnická a kožedělná asociace Vám nabízí k okamžitému odběru následující materiály. Tyto materiály Vám mohou sloužit jako dobrý pomocník při získání informací o obuvi jako takové, ale zejména při  prodeji obuvi, zvláště pak dětské.

Materiály si můžete osobně odebrat na sekretariátu České obuvnické a kožedělné asociace nebo je Vám rádi zašleme také poštou. V případě zaslání poštou je nutné k ceně vždy připočíst poštovné, které bude účtováno podle hmotnosti zásilky a aktuálně platného sazebníku České pošty. Kompletní ceník naleznete ZDE
 
 
 
Česká obuvnická a kožedělná asociace Vám nabízí osvětový letáček s názvem „Obouváme správně své děti?“. Letáček informuje spotřebitele, jak mají správně vybírat dětskou obuv, jak se pozná zdravotně nezávadná obuv, jak správně měřit nohy dětem, jak kontrolovat velikost obuvi a je zde i seznam dodavatelů dětské certifikované obuvi se značkou „Zdravotně nezávadná dětská obuv – Žirafa“. Tento letáček by neměl chybět v žádné prodejně, která se zabývá prodejem dětské obuvi.
Minimální odběr je 100 ks.
 
Cena : 1,21,- Kč s DPH
 
 
 

Roll - up "Žirafa"
 
 
Roll - up je přenosná grafika s "Žirafou", kterou můžete libovolně vystavit. Grafika je vytištěná na fólii opatřenou ochranným lakem pro delší životnost. Balení obsahuje i pouzdro s popruhem pro snadnou manipulaci.Grafiku lze pomoci jednoduchého rolovacího systému zabalit a jednoduše přemístit.
Rozměry: 200 x 85 cm
 
Cena: 1990,- Kč s DPH
 
 
 
 
 
Fólie "Žirafa"
 
Grafika na zeď do vašeho obchodu. Tato grafika je vytištěná na fólii s ochraným lakem. Fólii lze připevnit na zeď pomoci oboustranné pásky (popř. pomoci připínáčku není součásti balení).
Rozměry: 200 x 85 cm
 

Cena: 1390,- Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
Platný „Reklamační řád“, který lze po doplnění obchodního jména a adresy vyvěsit na prodejnu. K tomuto reklamačnímu řádu dodáváme komentář, který je cenným pomocníkem při vyřizování reklamace.
Cena: 121,- Kč s DPH
 
 
 
OBUVNICKÝ E-LEARNING
Jedinečné, odborné a moderní studijní texty, včetně bohaté obrazové dokumentace, v tištěné (čb tisk, kroužková vazba) nebo elektronické podobě. Stručný obsah modulů zde.
V elektronické podobě se jedná o on-line studium, s možností konzultace s odborníky. Studium je zakončeno zkouškou a úspěšný absolvent obdrží OSVĚDČENÍ. Bližší informace Vám rádi zašleme.

Cena: ZDE
 
NOVINKA PODLE NOVÉHO OZ !
Pro vyřizování reklamací je velmi důležitou literaturou „Sborník pravidel pro jednotlivé řešení reklamací obuvi“. Sborník se zabývá úvodem do problematiky reklamačního řízení, radami prodejcům obuvi, pokyny pro řešení reklamací a je zde uvedena řada praktických příkladů řešení reklamací včetně obrázků reklamované obuvi. Je doplněn i o legislativu platnou od 1. 2. 2016.
 
Cena: 300,- Kč s DPH
 
 
  
 
 
 
Základní odborné názvosloví, jak správně členit obuv, pojmenovávat jednotlivé části a dílce obuvi je pak obsaženo v materiálu „Obuvnické minimum“, které bylo zpracováno Střední průmyslovou školou kožařskou ve Zlíně. Najdete zde mimo jiné Úplnou klasifikaci a porovnání základních systémů stupňování a označování velikosti obuvi, Základní anatomii a fyziologii dolní končetiny a je zde i kapitola, která se zabývá péčí o zdravotní nezávadnost obouvání.
 
Cena: 121,-Kč s DPH
 
 
 
 
 
Dále jsou v nabídce dva nové plakáty „Žirafa“, které budou kolemjdoucí upozorňovat, že právě ve Vaší prodejně se prodává obuv certifikovaná a zdravotně nezávadná, označována visačkou „Zdravotně nezávadná dětská obuv - Žirafa“ nebo "Dětské boty se žirafou". Druhý plakát obsahuje stručné informace pro správný nákup dětské obuvi. Formát: 420 x 600 mm. Oba plakáty jsou určené pro společnou prezentaci. (Při objednávkách uveďte požadovaný  počet, např.: 1+1, nebo 2+1.) Tyto plakáty však smí být umístěny pouze v prodejně, která takto označenou obuv prodává!
 
Cena : 121,- Kč s DPH (za kus)
 
 
 

 NOVĚ V PRODEJI !

Samolepící etiketa do výlohy obchodu s obuví , která upozorňuje zákazníky na prodej certifikované obuvi "Dětské boty se žirafou", průměr: 20 cm.
Zvolte požadované provedení:
a) aplikace do výlohy(lepí přední strana)
b) aplikace na panel (lepí zadní strana)
 
Cena: 70,- Kč s DPH
 
 
 
KOBEREC S ŽIRAFOU A HROU. CENA JIŽ OD 805 Kč s 3% slevou!
Koberec s žirafou a hrou
ČOKA doporučuje koberec s žirafou a hrou pro děti. Koberec je vhodný do prodejen s dětskou obuví, školek a mateřských center.
 
Koberec zelené barvy oživí vaše prostory, zabaví děti, zpříjemní přezouvání, nebo zkoušení nové obuvi. Stačí pouze zvolit rozměr koberce podle velikosti vaší prodejny.
 
Rozměry koberců        Ceny koberců vč. DPH !
 
Koberec s žirafou  82 x 160 cm              830 Kč
Koberec s žirafou 137 x 200 cm          1 730 Kč    
Koberec s žirafou 163 x 240 cm          2 460 Kč    
Koberec s žirafou 205 x 300 cm          3 870 Kč
 
Koberec můžete ihned objednat ZDE, pro 3% slevu a objednání správného typu koberce s žirafou , uveďte do poznámky k objednávce "ČOKA".
 
Koberec máme k vyzkoušení na sekretariátu ČOKA. Pro další informace nás kontaktujte.
Naši celou nabídku materiálů k prodeji naleznete zde.
Pozn. v případě, že byste neobdrželi slevu 3%, kontajktujte nás.
 
 
PODOMETR
Diagnostický přístroj pro vyšetření plochonoží. Slouží pro přímé pozorování a vyhodnocení zatíženého chodidla, pro měření hodnot valgozity a varozity paty pomocí goniometrického měřidla a pro určení délky chodidla pomocí integrované stupnice v nosné skleněné desce přístroje. Zabudované výbojkové osvětlení určeno ke zvýraznění pozorovaného plantogramu. Pro archivaci plantogramu lze využít možnosti fotografického záznamu pomocí fotoaparátu, kamery (záznamové zařízení není součásti Podometru).
K Podometru je dodáván i úhloměr na měření úhlu patní kosti vč. držáku a dorazu pro měření délky chodidla.
 
Cena přístroje: 6.900Kč bez DPH 21% (cena je pouze orientační, přesnou cenu Vám sdělí výrobce).
 
Na vyžádání může ČOKA zajistit diagnostiku a měření na Podometru.
Podometr objednávejte přímo od výrobce: ING corporation s.r.o.
 
 
 
MĚŘIDLO VELIKOSTI DĚTSKÝCH NOHOU A OBUVI + 12
Měření a nákup dětské obuvi nebyl nikdy snazší. Měřidlo změří nejen nohu, ale i vnitřní prostor obuvi. Při měření nohou přidá "Plus12" automaticky ke skutečné délce 12mm. Takto okamžitě změřite potřebnou vnitřní délku pro vhodnou obuv.
 
Cena: 357,- Kč s DPH
K zakoupení u firmy FARE, ZDE
 
 
 
 
 
MĚŘIDLO VELIKOSTI NOHOU - posuvné
měřidlo je opatřeno dvěma stupnicemi číslování - francouzskou (18-47) a anglickou (2-12)
Cena: 383,- Kč s DPH
K zakoupení u firmy VTR, ZDE
 
  
 
Do objednávek uvádějte: fakturační a poštovní adresu, IČ, DIČ a formu úhrady.
Platební podmínky: převodem, dobírkou.
Platební podmínky Českou poštou: Běžným balíkem: 130 Kč, Balíkem do ruky: 150 Kč, dobírkou: 200 Kč, tubus: 50 Kč.

Vaše objednávky rádi příjmeme na:
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 577 525 230
 
Materiály k prodeji jsou určeny pouze pro podnikatelské subjekty.