Materiály k prodeji

Česká obuvnická a kožedělná asociace Vám nabízí k okamžitému odběru následující materiály. Tyto materiály Vám mohou sloužit jako dobrý pomocník při získání informací o obuvi jako takové, ale zejména při  prodeji obuvi, zvláště pak dětské.

Materiály si můžete osobně odebrat na sekretariátu České obuvnické a kožedělné asociace nebo je Vám rádi zašleme také poštou. V případě zaslání poštou je nutné k ceně vždy připočíst poštovné, které bude účtováno podle hmotnosti zásilky a aktuálně platného sazebníku České pošty. Kompletní ceník naleznete ZDE
 
 
 
Česká obuvnická a kožedělná asociace Vám nabízí osvětový letáček s názvem „Obouváme správně své děti?“. Letáček informuje spotřebitele, jak mají správně vybírat dětskou obuv, jak se pozná zdravotně nezávadná obuv, jak správně měřit nohy dětem, jak kontrolovat velikost obuvi a je zde i seznam dodavatelů dětské certifikované obuvi se značkou „Zdravotně nezávadná dětská obuv – Žirafa“. Tento letáček by neměl chybět v žádné prodejně, která se zabývá prodejem dětské obuvi.
Minimální odběr je 100 ks.
 
Cena : 1,21,- Kč s DPH
 
 
 

 

 
Platný „Reklamační řád“, který lze po doplnění obchodního jména a adresy vyvěsit na prodejnu. K tomuto reklamačnímu řádu dodáváme komentář, který je cenným pomocníkem při vyřizování reklamace.
Cena: 121,- Kč s DPH
 
 
 
OBUVNICKÝ E-LEARNING
Jedinečné, odborné a moderní studijní texty, včetně bohaté obrazové dokumentace, v tištěné (čb tisk, kroužková vazba) nebo elektronické podobě. Stručný obsah modulů zde.
V elektronické podobě se jedná o on-line studium, s možností konzultace s odborníky. Studium je zakončeno zkouškou a úspěšný absolvent obdrží OSVĚDČENÍ. Bližší informace Vám rádi zašleme.

Cena: ZDE
 
NOVINKA PODLE NOVÉHO OZ !
Pro vyřizování reklamací je velmi důležitou literaturou „Sborník pravidel pro jednotlivé řešení reklamací obuvi“. Sborník se zabývá úvodem do problematiky reklamačního řízení, radami prodejcům obuvi, pokyny pro řešení reklamací a je zde uvedena řada praktických příkladů řešení reklamací včetně obrázků reklamované obuvi. Je doplněn i o legislativu platnou od 1. 2. 2016.
 
Cena: 300,- Kč s DPH
 
 
  
 
 
 
Základní odborné názvosloví, jak správně členit obuv, pojmenovávat jednotlivé části a dílce obuvi je pak obsaženo v materiálu „Obuvnické minimum“, které bylo zpracováno Střední průmyslovou školou kožařskou ve Zlíně. Najdete zde mimo jiné Úplnou klasifikaci a porovnání základních systémů stupňování a označování velikosti obuvi, Základní anatomii a fyziologii dolní končetiny a je zde i kapitola, která se zabývá péčí o zdravotní nezávadnost obouvání.
 
Cena: 121,-Kč s DPH
 
 
 
 
 
Dále jsou v nabídce dva nové plakáty „Žirafa“, které budou kolemjdoucí upozorňovat, že právě ve Vaší prodejně se prodává obuv certifikovaná a zdravotně nezávadná, označována visačkou „Zdravotně nezávadná dětská obuv - Žirafa“ nebo "Dětské boty se žirafou". Druhý plakát obsahuje stručné informace pro správný nákup dětské obuvi. Formát: 420 x 600 mm. Oba plakáty jsou určené pro společnou prezentaci. (Při objednávkách uveďte požadovaný  počet, např.: 1+1, nebo 2+1.) Tyto plakáty však smí být umístěny pouze v prodejně, která takto označenou obuv prodává!
 
Cena : 121,- Kč s DPH (za kus)
 
 
 

 

Samolepící etiketa do výlohy obchodu s obuví , která upozorňuje zákazníky na prodej certifikované obuvi "Dětské boty se žirafou", průměr: 20 cm.
Zvolte požadované provedení:
a) aplikace do výlohy(lepí přední strana)
b) aplikace na panel (lepí zadní strana)
 
Cena: 70,- Kč s DPH
 
 
 
  
 
Do objednávek uvádějte: fakturační a poštovní adresu, IČ, DIČ a formu úhrady.
Platební podmínky: převodem, dobírkou.
Platební podmínky Českou poštou: poštovné 200,- Kč, tubus: 50 Kč.

Vaše objednávky rádi příjmeme na:
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 577 525 230
 
Materiály k prodeji jsou určeny pouze pro podnikatelské subjekty.