V dubnu 2010 zahájeno proškolování zaměstnanců členských firem ČOKA v rámci projektu OP LZZ

V dubnu 2010 bylo zahájeno systematické proškolování zaměstnanců členských firem ČOKA v rámci projektu OP LZZ s názvem "Cesta ke kvalitě - vzdělávání zaměstnanců členů České obuvnické a kožedělné asociace"

Po ukončení výběrových řízení, zejména na dodavatele ubytovacích a stravovacích služeb, bylo možné konečně zahájit i předem naplánovaná systematická školení pro zaměstnance členů ČOKA. První běh školení pro TOP a střední management proběhl v salonku Parkhotelu ve Zlíně ve dnech 9.-10.4.2010. Zkušený lektor mgr. Martin Padalík velmi erudovaně trénoval s přítomnými "Efektivní manažerskou komunikaci" a nutno říci, že všichni přítomní, i když po celotýdenním shonu v práci na ně určitě doléhala únava, byli velmi pozornými posluchači. Školení se účastnili zástupci členských firem DPK s.r.o., Garant Moda s.r.o., Cíl v.d., FARE s.r.o., Beďa Obuv s.r.o.,  Flexiko CZ s.r.o. a TIPABOTY s.r.o..

 

Další skupinou, která úspěšně absolvovala ve dnech 26.-27.4.2010 první běh školení, byly prodavačky z členských firem V+J Obuv s.r.o., Konsorcium T+M s.r.o., Beďa Obuv s.r.o. a Piccolo s.r.o. Školení tentokrát proběhlo v Brně v A-Sport hotelu a vedla ho lektorka Michaela Bičová, DIS. Dvoudenní trénink měl prodavačkám napomoci zejména v lepší komunikaci se zákazníkem a v tom, aby byly úspěšnější, a také aby byly schopny zvládat a řešit zejména konfliktní situace se zákazníkem.

 

Autor: PhDr. Vlasta Mayerová

4/5/2010