Veletrhy Styl a KABO v novém střihu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak jste mohli v poslední době zaznamenat, pro 55. ročník STYL-KABO se pořadatel veletrhů BVV rozhodl pro pár významných změn v koncepci obou akcí.

Ke změně v koncepci obou veletrhů bylo rozhodnuto s jediným cílem – zefektivnit účast vystavovatelů i návštěvníků obou veletrhů tak, aby obě strany byly maximálně spokojené. Všechny záměry byly intenzivně konzultovány s většinou vystavovatelů. S největšími novinkami, které budou platné od roku 2020 vás nyní seznámíme. více ...Co zůstává je délka veletrhu, stejně tak b2b zaměření obou veletrhů. Termínově se obě akce drží zavedených měsíců, v roce 2020 jsou to tato data: 22. – 24. února a 22. – 24. srpna.

Nově oba veletrhy STYL a KABO obsadí kompletně celou nejmodernější halu brněnského výstaviště, tedy pavilon P. Díky této změně může BVV nabídnout například výhodnější ceny za účast na veletrhu. Návštěvníci navíc budou mít všechny trendové kolekce přehledně na jednom místě, nemusejí přecházet z jedné haly do druhé, což ocení nejen v zimě, ale jistě i v horkých letních dnech. Uzávěrka na únorový veletrh je nyní pouze jedna, a to 16. prosince 2019. Do tohoto termínu se lze přihlásit za novou zvýhodněnou cenu.

Cena za pronájem výstavní plochy je nově odstupňována dle velikostních intervalů. V původní výši zůstává příplatek 5 % za rohovou, hlavovou nebo ostrovní pozici stánku a registrační poplatek 2500 Kč. Ceny za pronájem výstavní plochy do uzávěrky jsou nově nižší o 10 – 20 % oproti stávajícím cenám.

Současně byla mírně upravena u obou veletrhů branžová struktura obou veletrhů. Na veletrhu STYL je nově rozčlenění sortimentu na dámskou módu, pánskou módu, denim a další. U veletrhu KABO bylo například zjednodušené zařazení v oborech Shoes, Accessories.

Zdroj: https://www.bvv.cz/styl-kabo/aktuality/styl-a-kabo-v-novem-strihu/