Podpora obuvnictví ve Zlíně ! .....více>>>

Sektorová dohoda pro podporu obuvnictví a spolupráce s Úřadem Práce a Střední školou obchodně technickou ve Zlíně

Sektorovou dohodu pro textilní, oděvní, kožedělný a obuvnický průmysl (dále jen SD TOK), ke stažení ZDE. Prozatím se jedná o pracovní verzi a v závěrečné části budou uvedeny vždy kraje a jednotlivé obuvnické firmy, které k SD TOK přistupují. Firmy, které jsou ochotny spolupracovat se školami, poskytovat stáže studentům atd. mohou mít sídlo i mimo Zlínský kraj. Uvedená dohoda bude pro obuvnický průmysl podepisována a její podpora již byla projednána se Zlínským krajem, Krajskou pobočkou úřadu práce a Hospodářskou komorou, přičemž zástupcem zaměstnavatelů pro obuvnický průmysl je ČOKA.

ČOKA zahájila intenzivní spolupráci s Úřadem Práce a Střední školou obchodně technickou ohledně rekvalifikací pracovníků pro obuvnický průmysl a výstupem jsou tři různé možnosti spolupráce: Podrobné informace naleznete ZDE. informace k projektu "POVEZ" naleznte ZDE

2.1 - možnost odborných rekvalifikací osob vedených na UP (Obuvník pro výrobu ortopedické obuvi, Obuvník pro zakázkovou výrobu, Obuvník pro sériovou výrobu obuvi, Opravář obuvi a kožedělného zboží, Vysekávač, Svrškařka)
2.2 - možnost odborných rekvalifikací stávajících zaměstnanců – projekt POVEZ
2.3 - bezplatné prezentace obuvnických firem na UP ve Zlíně, po dobu jednoho měsíce od 4.5.2015
2.4 - 17.6.2015 od 11:00 hodin bude probíhat SEMINÁŘ pro personalisty firem o možnostech spolupráce s UP
2.5 - 17.6.2015 od 13:00 do 14:00 hodin od bude probíhat BURZA pro zájemce (nutná účast zástupců firmy pro veřejnost.
V případě jakýchkoliv dotazů Vám budeme rádi k dispozici a zašleme podrobné informace vč. vzorových formulářů pro usnadnění administrace.
Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Autor: Ing. Radim Kocourek, Ph.D.