Společnost CCC koupila Shoe Express

Polský maloobchodní řetězec s obuví a výrobce CCC koupil 100% podíl v rumunské společnosti Shoe Express. Dohoda o koupi činí 33 milionů eur. Společnost CCC potvrdila, že uzavřela smlouvu o koupi 100% akcií společnosti Shoe Express S.A.. Transakce byla provedena prostřednictvím dceřiné společnosti CCC Shoe & Bags Sp. z o.o. .

Polská společnost také potvrdila, že celková hodnota transakce činí 33 milionů eur před zohledněním úprav provozního kapitálu, které mají být provedeny v určeném období po transakci. Dohoda obsahuje obvyklé ustanovení, včetně ustanovení o zastupování prodávajícího, odpovědnosti stran a výše uvedených úprav po dokončení. Rumunský orgán pro hospodářskou soutěž vydal v souvislosti s transakcí své rozhodnutí bez námitek. Dokončení transakce a převod akcií společnosti došlo k datu podpisu, tj. 25. dubna 2018. více...

Společnost Shoe Express byla dříve vlastněna společností Peeraj Brands International, která zahrnuje všechny maloobchodní prodejny pod značkou CCC v Rumunsku. Výstupy byly provozovány společností Peeraj Brands International na základě franšízové dohody s CCC.

Společnost CCC, která byla založena v roce 1999, je jednou z největších maloobchodních prodejen obuvi ve střední Evropě a jedním z největších výrobců obuvi v Evropě. Prodejce a výrobce v Polsku má síť prodejen v celém Polsku, České republice, Maďarsku, Německu, Slovensku, Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku, Rusku, Bulharsku a Srbsku a franšízových prodejnách v Rumunsku, Lotyšsku, Litvě, Estonsku a na Ukrajině.

Zdroj: https://www.worldfootwear.com/