Nové certifikáty "Česká kvalita" a "Žirafa" na veletrhu KABO - srpen 2012

Dne 19.8.2012 byly v pavilonu F v prostorách KABO FORUM předána nová ocenění firmám, které se permanentně zabývají nadstandardní kvalitou dětské obuvi a tuto si nechávají ověřit v systému tzv. dobrovolné certifikace.


Oprávnění používat značky „Žirafa“ , „Česká kvalita“ a nové certifikáty získaly od minulého veletrhu KABO 4 firemy, a sice HP Čechtín s.r.o., Konsorcium T+M s.r.o, PEGRES obuv s.r.o. a Protože se však zástupci firmy Santé-výroba s.r.o. z důvodu pracovního zaneprázdnění nemohly slavnostního předávání zúčastnit, tak byly certifikáty slavnostně předány zástupcům 3 uvedených firem.
Certifikáty firmám předali pan Miroslav Bísek – prezident České obuvnické a kožedělné asociace (ČOKA), PhDr. Vlasta Mayerová- tajemnice České obuvnické a kožedělné asociace

1) HP s.r.o., Čechtín
Za Výrobek:
Dětská domácí obuv – vzor 708 – 0,1
Firma HP Čechtín je soukromá firma s 18-ti letou tradicí se specializací na dětskou domácí obuv ze 100% bavlny a ze 100% přírodních materiálů. Veškerá vyráběná obuv je certifikována. Firma založila svou  filosofii na podpoře zdravého obouvání, historicky ověřené kvalitě české domácí obuvi. A tato filosofie nás zavazuje k dalšímu rozvoji. Většina produkce směřuje na tuzemských trh a firma HP Čechtín děkuje a velmi si váží důvěry
a přízně svých zákazníků.


Ocenění si osobně převzala paní Jitka Kremláčková-jednatelka firmy

2)   Konsorcium T+M s.r.o., Blansko
Za Výrobky:
Dětská vycházková obuv letní - typy 119BA, 141BA
Dětská vycházková obuv zimní – typy 309BA
Dětská vycházková obuv celoroční – typy 138BA, 149BA, 150BA, 152BA

Blanská firma KONSORCIUM T+M s.r.o. byla založena v roce 1994. Zabývá se výrobou
a velkoobchodním prodejem dámské, pánské a dětské obuvi. Za posledních 5 let se stala jedním z předních dodavatelů dětské certifikované obuvi v České republice.
Kolekce dětské vycházkové obuvi firmy KONSORCIUM T+M s.r.o. splňuje náročné požadavky na zdravotní nezávadnost, na ortopedicky vhodnou konstrukci obuvi, na přísné hygienické atesty i na bezpečnost při nošení. Celá kolekce využívá usňových materiálů jak na svršku obuvi, tak i u vnitřního vybavení, čímž je zajištěn maximální komfort nošení a dobrého padnutí této dětské obuvi. Kolekce dětské obuvi je uváděna na trh pod značkou KTR.


Ocenění si převzal Antonín Žirovnický – jednatel společnosti

3) PEGRES s.r.o., Petřvald
Za Výrobky:
Dětská usňová vycházková obuv zimní – typ 1700, 1702, 1704
Dětská usňová vycházková obuv celoroční – typ 1100, 1101, 1102, 1301, 1400, 1401
Dětská usňová obuv – typ 1092, 1093
Firma PEGRES s.r.o. patří dnes již mezi tradiční a významnější výrobce dětské obuvi v České republice. Firma se zprvu zabývala pouze výrobou domácí obuvi, avšak později přešla i na výrobu kvalitní dětské vycházkové obuvi. Dětskou obuv si firma nechává nadstandardně hodnotit a certifikovat již od roku 2001.

 

Ocenění si převzala paní Drahomíra Gřešová – jednatelka firmy

Všem oceněným firmám blahopřejeme a přejeme jim mnoho spokojených zákazníků!

27.8.2012 coka
foto : Ing. Radim Kocourek