SVORTO s.r.o., Praha

 

 

 

 

 

 

 Firma byla založena v roce 1991 jako sdružení fyzických osob. V roce 1999 došlo k transformaci na svorto s.r.o. Od začátku činnosti se zabýváme výrobou a distribucí ortopedických, sportovních a sériových vložek do obuvi, dále výrobou a distribucí ortopedických pomůcek, polotovarů pro protetiku a doplňků obuvi pro zdravou pohodlnou chůzi.
Další činností jsou opravy a úpravy sériové a ortopedické obuvi a zhotovování individuálních a ortopedických vložek na předpis lékaře - hrazeno zdravotními pojišťovnami. Novinkou firmy jsou vložky tvarované v otiskovací formě přesně podle otisku plosky nohy přímo na nohu zákazníka. Ve dvou firemních obchodech firma nabízí široký sortiment obuvi, doplňků a služeb pro pohodlnou a zdravou chůzi. Zboží je distribuováno do většiny zdravotnických prodejen, zařízení a lékáren v ČR. Část produkce je exportována do několika evropských i mimoevropských zemí. 

Kontakt:
svorto s.r.o., Praha
Radek Smeták – jednatel
Průběžná 787/30, 100 00 Praha 10
Tel./fax: 241 740 339, mob.:777 308 104
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , www.svorto.cz