Mgr. Vladěna Broulíková - La Botka


 

 

 

 

 

 


Protože chceme nejen pro své děti, ale i pro ty vaše to nejlepší, najdete u nás obuv, která splňuje přísná kritéria zdravého obouvání a podporuje správný vývoj dětské nohy. Naprostou většinu obuvi v La Botce tvoří boty kožené či textilní, tedy botky z prodyšných materiálů.  Nabízíme obuv kvalitních tuzemských i zahraničních výrobců v různých cenových kategoriích, aby si na své přišel opravdu každý.

Naším cílem je vybrat botku, která bude přesně  sedět vašemu dítku, ať je to drobeček, který právě začal chodit nebo starší školák, který už má na obuv svůj názor ;-) Jde o to, aby botka seděla nejen na délku, ale i na šířku, dobře se obouvala a byla ve všech směrech maximálně pohodlná. A v neposlední řadě se samozřejmě musí malému zákazníkovi líbit :-)

Kromě botiček u nás najdete i kvalitní aktovky a frajerské studentské batohy, které jsme vybírali především s ohledem na záda vašich dětí. Chystáme také kolekci softshellového oblečení, jenž bude vaše potomky doprovázet na dobrodružných výpravách přírodou a chránit je před promoknutím. Můžete u nás zakoupit Hojdavaky, bezkonkurenční česká houpadla, která můžete přímo na prodejně vyzkoušet.

Kontakt:
La Botka - Mgr. Vladěna Broulíková - jednatelka
Nám. Antonie Bejdové 1810/10, 708 00 Ostrava-Poruba
Tel.: +420 775 277 280
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , www.labotka.cz