Snaha a.s., Jaroměř

 

 

 

HISTORIE A SOUČASNOST
Tradiční český výrobce obuvi, společnost SNAHA a.s. byla založena krátce po osvobození Československa v roce 1945.
Píše tedy již svoji více než sedmdesátiletou historii. Nejprve jako výrobní družstvo, v novodobých dějinách po roce 1992 jako akciová společnost. Ve výrobním sortimentu převládaly od samého vzniku společnosti produkty denní potřeby vyráběné v menších sériích, převážně formou ruční práce. Nejpoužívanějším materiálem byla po celou dobu existence přírodní kůže.
V posledních letech se těžiště produkce přesunulo směrem k výrobě volnočasové páskové celokožené obuvi. Ve výrobním sortimentu ale zůstávají i velmi oblíbené modely tradičních zdravotní obuvi SNAHA, které se v nezměněné podobě u nás vyrábějí nepřetržitě od roku 1969.

Společnost SNAHA investovala za posledních několik let nemalé finanční prostředky do nové výrobní technologie i do nemovitostí. Velkou podporou pro nás byly operační programy OPPI strukturálních fondů EU. V roce 2015 společnost SNAHA rozšířila svoje výrobní prostory koupí nového výrobního areálu v Jaroměři a v současné době tak disponuje výrobní plochou cca 5.000 m2. 

Kontakt:
Dr.Radim Dvořák, Ph.D.- předseda představenstva
Snaha a.s.
Hradecká 597, 551 01 Jaroměř
Tel.: +420 491 840 157
GSM +420 602 240 735
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , www.upone.cz