TORUMIA s.r.o., Brno

 

 

 

 

 

 

TORUMIA s.r.o. (dříve BNS Trade s.r.o.)


V roce 2016 jsme oslavili 10. výročí založení BNS Trade, od roku 2017 slavíme narozeniny pod novým jménem TORUMIA s.r.o.
V červenci 2016 jsme otevřeli historicky první specializovanou prodejnu v Brně s kompletním sortimentem přípravků a doplňků na čištění obuvi, která slouží také jako vzorkovna a výdejní místo e-shopu. Zakládáme si na profesionální péči o zákazníka a přátelský přístup.
Na českém a slovenském trhu zastupujeme:

1) německou firmu Bergal, Nico & Solitaire, především se značkami SHOEBOY´S, adidas shoe care, Gabor shoe care. Kompletní sortiment s přípravky na čištění a údržbu obuvi, nano impregnace, stélky do obuvi, obouvací lžíce, napínáky a  kosmetika na nohy Saicara
2) německou značku EMPIRE, přípravky, které zaručují především péči a ochranu o tenisky, sneakers a kšiltovky
3) německou společnost JANA shoes, součást holdingu Wortmann, do kterého patří mj. i značky Tamaris a s.Oliver. JANA shoes navrhuje a dodává dámskou obuv s důrazem na pohodlí a eleganci, vyrábí obuv ve větších, pohodlných šířkách („G“ a „H“)

Kontakt:

TORUMIA s.r.o.
Vídeňská 277/68, 639 00 Brno
Mob..: 731 529 986
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , www.torumia.cz , www.kremnaboty.cz , www.jana-obuv.cz