ATIS – EM, spol. s r.o., Zlín

 

 

 

 

 

Předmětem činnosti firmy je návrh, výroba a montáž obchodních, administrativních, veřejných a bytových interiérů, s případnou realizací souvisejících stavebních prací. Profesionální projekční úsek nabízí služby architektonické a inženýrské v oblasti interiérů a staveb a koordinaci veškerých profesí.
Společnost Atis-em koordinuje a zabezpečuje kompletní servis při vestavbách prodejních jednotek v obchodních a společenských centrech, realizuje interiéry tzv.„na klíč“.
V oblasti výstavnictví firma ATIS-em navrhuje a realizuje veletržní expozice v ČR a SR s komplexním veletržním servisem.
V rámci přímého prodeje firma ATIS-em nabízí ucelený program obchodního zařízení pro veškerý sortiment zboží. Dodává široký sortiment obchodního zařízení a doplňků do prodejen (stojany, regály, pulty, vitríny, drážkové SlatWall panely, skladové regály, aranžérské zařízení apod.). Má obchodní zastoupení výrobce univerzálního regálového systému SU5. Vlastní atyp.výroba prvků (kovo-nerez-sklo-lamino-plexi). Samozřejmostí je montáž dodávaného obchodního zařízení, doprava po celé ČR i SR a pozáruční servis

Kontakt:
Atis – em, spol. s r.o.
Ing. arch. Emil Mikšovič – jednatel
K Pasekám 4086, 760 01 Zlín
Tel.: 577 244 088, fax: 577 149 377
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , http://www.atis-interiery.cz/